Kontakt oss

Du er hjertelig velkommen til å kontakte oss som jobber i Breenenga FUS barnehage, enten det gjelder barnehageopptak, ledige stillinger eller annet knyttet til barnehagens arbeid. Avtal gjerne et møte på forhånd hvis du er nysgjerrig på hvordan barnehagehverdagen ser ut.

Vårt satsningsområder er Natur, miljø & teknikk. I tillegg deler vi FUS barnehagenes felles satsning på egenledelse i lek og læring

Breenenga FUS barnehage er organisert som en avdelingsbarnehage med 19 ansatte.

Følg oss gjerne på Facebook

Daglig leder: Signe-Irene Danielsen
Tlf: 977 95 651
dl.breenenga@bhg.no

Fagleder: Morten Linnerud-Eide
Tlf: 905 34 435
fagleder.breenenga@bhg.no

Elgen
Tlf: 479 21 062
elgen.breenenga@bhg.no

Reven
Tlf: 479 21 063
reven.breenenga@bhg.no

Ekornet
Tlf: 479 21 064
ekornet.breenenga@bhg.no

Harepus
Tlf: 479 21 065 
harepus.breenenga@bhg.no

Skogmusa
Tlf: 479 21 061
skogmusa.breenenga@bhg.no

Besøksadresse:
Gamle Dalsveg 3
2032 Maura

Fakturaadresse:
Breenenga FUS barnehage
Pb. 4970 Vika
8608 Mo i Rana